اتحاد رانندگان برای جلو گیری از امپراتوری اسنپ

شروع موضوع توسط 68morteza ‏4 ژانویه 2018 در انجمن پیشنهادات و انتقادات

1. 68morteza

68morteza New Member

چند مورد اشکالی که دارد رو باید درست کنه اسنپ اونایی که متاهل هستند خیلی از زاوایای کار میبینن در حالی که جوانان فقط زور میزنن به خودشون تا 4 تومن 3 تومن در بیارن
    ایراد اول کمسیون باید کم کنن
    ایراد دوم مافی از مالیات رو مکتوب و رسمی اعلام کنن
    ایراد سوم باید به رانندگان اگر نمره منفی میخورن بگن در انتهای روز به دلایل زیر نمره منفی خوردین
    ایراد چهار برای نپذیرفتن نمره منفی ندن که به دروغ میگن نمیدیم اما میدن
    باز اگر دوستان هست بفرمایید و بنده از تمام رانندگن خواهش میکنم به عنوان اولین همکاری در یک سازمان از همدیگه حمایت کنین تا این موضوعات اسنپ راعایت کنه با ور بفرمایید همیشه اتحاد جواب میده به فکر تک خوری یا تک روی نباشین

محسن لطفی کلین قشلاقی از این پست تشکر کرده است.
  2. Mercury_n95

Mercury_n95 New Member

سلام
    متاسفانه توی این کشور هیچکس به فکر همنوع نیست
    حرفات کاملا درسته اما کسی گوش نمیده
    بعدش هم همین سایت و ببین چند وقته اپدیت نشده

محسن لطفی کلین قشلاقی از این پست تشکر کرده است.
  3. محسن لطفی کلین قشلاقی

من هم چند تا پیشنهاد داشتم جسارتاً،
    ۱. همونطور که دوست عزیزمون اشاره کرد دلیل نمره منفی گرفتن رو در هر سفر در توضیحات سفر ذکر کنید تا حتی الامکان مشکلاتمون رو رفع کنیم که دیگه باعث تکرار دریافت نمره منفی نشه
    ۲، ما که تو شهرستان مشغول به کار هستیم سرویس تکراری از کاربر مسافر بعضی اوقات در روز چند بار پیش میاد که باعث میشه حساب کاربری راننده مسدود بشه به خاطر یه سری مسائل خاص ،به قول خودمون دور زدن مدیریت و سو استفاده.
    ۳. نرخ کرایه در بندرانزلی که ما مشغول هستیم خیلی خیلی پایینه ، به عنوان مثال اگه من بخوام کنار خیابون دوتا مسافر سوار کنم ۵۰۰متر بالاتر پیاده کنم نفری ۱۰۰۰ تومن کرایه شون میشه ولی طرف درخواست اسنپ میده میری در منزل ۵ نفر به زور میتپن تو ماشین ، تازه دربستی میرسونی درب منزل مقصد ، کرایه اش میشه ۱۵۰۰ تومن این با عقل جور در نمیاد ، بی انصافیه به خدا ، یه بررسی داشته باشید در مورد کرایه ماشین شهرستان بندرانزلی بعد سرویس هارو قیمت گذاری کنید .
    ۴.خیلی از راننده ها سرویس های با مبلغ پایین رو قبول نمیکنن و فقط قیمت بالا هارو برمیدارن ، بعدش تمام سرویس های زیر ۳ تومن گیر یه سری راننده بدشانس میفته.
    ۵. مورد داشتم مسافر گفته راننده شماره تماسش رو داده گفته هروقت درخواست اسنپ دادی ماشین گیرت نیومد زنگ بزن میام میبرمت ، اینجوری دارن تمام مشتری های اسنپ رو تو شهرمون تبدیل میکنن به مشتری های تلفنی شخصی .
    ۶. خواهشا یه رسیدگی بشه اونایی که سرویس های با مبلغ پایین رو قبول نمیکنن یه جریمه ای واسشون در نظر بگیرید لطفا . تا در تقسیم سرویس ها عدالت رعایت بشه .
    ۷. به کاربران توضیح بدین که اگه تو مسیر توقف دارن تو قسمت گزینه ها باید ثبت کنن ، طرف فقط مقصد رو میزنه وسط راه ده دقیقه وا میسته بعدش میگی اصلاح کن‌سفرت رو قبول نمیکنه هیچ بخاطر اینکه بهش میگی این کارت اشتباهه از لجش نمره منفی میده به راننده
    ۸. یه اطلاع رسانی هم بشه کاربران واسه کس دیگه ماشین نگیرن یا لااقل شخصی که درخواست اسنپ داده خودش هم‌باید در طول سفر تو ماشین حضور داشته باشه .
    ۹. تعداد مقاصد رو از دو تا به چند تا تبدیل کنید ، بعضی ها تعدا مقصد هاشون چند تاست ، ولی فقط دوتارو میتونن ثبت کنن، اینجوری حق راننده ضایع میشه

4. محسن لطفی کلین قشلاقی

در ضمن روی نقشه شهرستان بندرانزلی ، خیلی از مناطق رو نمیشه به عنوان مبدا و مقصد انتخاب کرد ، خواهشا تمام مسیر هارو روی نقشه فعال کنید که به مشکل برنخوریم