اسنپ برای کامپیوتر

شروع موضوع توسط راننده اسنپ تهران ‏24 ژوئن 2017 در انجمن فنّاوری

1. راننده اسنپ تهران

سلام

اگر اسنپ برای کامپیوتر ، اسنپ برای لپ‌تاپ می‌خواهید، اینجا به هدفتان خواهید رسید. البته هنوز راهکاری برای وجود اسنپ برای ویندوز موبایل پیدا نکرده‌ام. حالا بگذریم و به کار خودمان برسیم.

همیشه مشکل افرادی که گوشی هوشمند ندارند یا اینکه گوشی ویندوز موبایل دارند ، این بوده که چطوری میشه از برنامه اسنپ استفاده کنند، چون فقط اپلیکیشن اسنپ برای گوشی‌های اندروید و اپل نوشته و توزیع‌شده.

در اینجا راه اجرای اسنپ در کامپیوتر آموزش می‌دم و پس از اون شما هم مثل همگان می‌توانید با کامپیوترتان از اسنپ درخواست ماشین کنید.

ابتدا برای اینکه بتوانید از برنامه‌های اندروید در کامپیوتر خود استفاده کنید نیاز هست که یک شبیه‌ساز اندروید برای اجرای برنامه‌های و بازی‌های موجود را نصب کنید، برای این کار من برنامه NoxAppPlayer که یکی از بهترین برنامه‌های موجود برای این کار هست را پیشنهاد می‌کنم. می‌توانید آخرین نسخه موجود از برنامه را از سایت رسمی برنامه دریافت کنید و سپس همراه با مراحل پیش بروید.

لینک دانلود برنامه شبیه‌ساز

بعدازاینکه برنامه را دانلود کردید فایل نصبی آن را اجرا کنید در صفحه بازشده گزینه install را انتخاب کنید (تیک گزینه Accept Agreement از پایین صفحه را انتخاب کنید)

image001.png

سپس منتظر باشید تا برنامه نصب شود،

image002.png

پس از پایان نصب گزینه Start را انتخاب کنید تا برنامه اجرا شود.

image003.png

زمانی که نصب برنامه تمام شد، باید اپلیکیشن اسنپ که با پسوند Apk هست را از یکی از لینک‌های زیر و یا فایل پیوست دریافت کنید.

لینک برنامه مسافر اسنپ

بعد از دانلود و برای نصب اپلیکیشن اسنپ، دو بار بر روی فایل apk کلیک کنید و منتظر باشید فایل موردنظر نصب شود، بعد از نصب ایکن برنامه در صفحه اصلی NoxAppPlayer نمایش داده می‌شود که به‌راحتی می‌توانید آن را اجرا کنید !

حالا بر اساس راهنمای برنامه اقدام به ساخت اکانت کاربری کنید و کدی که اسنپ به شما پیامک می‌کند را در برنامه وارد کنید.

چون کامپیوتر یا لپ‌تاپ فاقد سخت‌افزار GPS هست ، در ابتدا مکان دقیق شما روی نقشه نمایش داده نمی‌شود، (احتمالاً نقشه شهر خودتان و یا کشور دیگری برای شما نمایش داده می‌شود ، این موضوع بر اساس آدرس آی پی تعیین می‌شود.)

تنها کاری که لازم است انجام دهید، مشخص نمودن مبدأ و مقصد بر روی نقشه و پس از اون درخواست اسنپ کنید، در ادامه و پس‌ازاینکه راننده‌ای درخواست شمارا پذیرفت، راننده با شماره همراه شما تماس خواهد گرفت، پس از رسیدن اسنپ می‌توانید کامپیوتر خود را خاموش‌کنید.

سقایی، مسعودخوشبخت، جمشید محمدی گلشن و 2 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. fahimeh

fahimeh New Member

سلام من برنامه شبیه ساز و نصب کردم ولی لینک اسنپ دسترسی ندارم

3. Amir

Amir Member

با سلام. سپاس بابت زحمتی که کشیدید و زمانی که صرف کردید.
    با توجه به زمان پست شما که وب اپلیکیشن ارائه نشده بود روش بسیار خوبی بود.
    به نظر من بهترین ، کم دردسر ترین و البته ساده ترین روش برای درخواست اسنپ استفاده از وب اپلیکیشن در کامپیوتر لب تاپ، سیستم های ویندوز موبایل و حتی گوشی های بلک بری و جاواست.
    فقط کافیه در انواع گوشی لینک زیر رو داخل مرورگر گوشی کپی و اجرا کنید و ایمیل ثبت نامی و پسورد بزنید و وارد اکانت بشید و درخواست اسنپ بدید:

https://app.snapp.ir/?utm_source=website&utm_medium=webapp-button

مسعودخوشبخت از این پست تشکر کرده است.
  4. saman1

saman1 New Member

5. سقایی

سقایی New Member

سلام من از شیراز هستم.هردوبرنامه رانصب کردم اما ادرسها برای تهران باز میشه.چکار کنم؟