اسنپ مَستر

مدیر
Staff member
May 31, 2017
21
40
13
پس از فعال شدن این سرویس در اپلیکیشن اسنپ، خانم ها خواهند توانست از خدمات اسنپ رز که ویژه خانم ها است بهره‌مند شوند. رانندگان این نوع خدمات بانوانی محترمی هستند که در اسنپ مشغول به فعالیت هستند. متاسفانه حال حاضر انتخاب این سرویس در اپلیکیشن اسنپ غیر فعال است و به‌زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
بروز رسانی: فعلا اسنپ رز در شهر تهران فعال شد!

بروز رسانی: "اسنپ رز" نام جدید "اسنپ وان" هست.

Last edited:
Jul 12, 2017
15
11
1
درباره اسنپ رز یه چیزی که باید بدونین اینه که انگار الان آقایون هم می‌تونند درخواست تاکسی اسنپ رز بدند، البته رانندگان خانم اسنپ رز میتونند که اگه ببینن مسافر آقا هست و تشخیص بدن که سفر به صلاحشون نیست، سفر رو لغو کنند. :rolleyes::p

پس از فعال شدن این سرویس در اپلیکیشن اسنپ، خانم ها خواهند توانست از خدمات اسنپ رز که ویژه خانم ها است بهره‌مند شوند. رانندگان این نوع خدمات بانوانی محترمی هستند که در اسنپ مشغول به فعالیت هستند. متاسفانه حال حاضر انتخاب این سرویس در اپلیکیشن اسنپ غیر فعال است و به‌زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
بروز رسانی: فعلا اسنپ رز در شهر تهران فعال شد!

بروز رسانی: "اسنپ رز" نام جدید "اسنپ وان" هست.
بهتر شد که اسمشو عوض کردن گذاشتن اسنپ رز ، آخه اسنپ وان یعنی چی آخه؟!؟!؟

Jun 11, 2017
11
24
3
اینشکلی که معلومه قیمت اسنپ رز یه چیزی تو مایه های حالت اسنپ اکو هست یه کوچولو بالاتر که قابل توجه نیست اصلا.

Jul 12, 2017
15
11
1
من دو روزه دارم تو اسنپ رز کار میکنم البته خیلی خیلی نیمه وقت چون وقتی که بچم مهده این کا رو انجام میدم و هنوزم یکم استرس میگیرم، 5 تا سفر اسنپ تا حالا گرفتم که 4 تا از مسافرا خانم بودن و یکیشون هم یه خانم بود که میخواست بچشو ببرم کلاس موسیقی.