اطلاعات پایه اسنپ

اسنپ مَستر

مدیر
Staff member
May 31, 2017
21
40
13
#1
اطلاعاتی برای تازه کاران

هدف از این موضوع ارائه برخی اطلاعات پایه و اساسی برای رانندگانی است که به تازگی به خانواده سرویس‌های حمل و نقل اشتراکی پیوسته‌اند.

توجه داشته باشید که بیشتر ارجاعات مربوط به اسنپ می‌باشد.


از کجا می‌توانید اطلاعات کسب کنید؟

  • برنامه اسنپ رانندگان، باید منبع اصلی شماست. دقیقاً آن را بررسی کنید و با نوع و زمان کارهایی که باید انجام دهید آشنا شوید. قابلیت‌های نرم افزار معمولاً بلافاصله و پس از ثبت نام به‌عنوان راننده، طی برگزاری کلاس و دادن برگه راهنما توضیح و آموزش داده می‌شوند.
  • وب سایت اسنپ که شامل اطلاعاتی در خصوص معرفی شرکت، نحوه همکاری و غیره می‌باشد.

تماس با اسنپ

به‌طورکلی تماس تلفنی با اسنپ به‌سادگی و به سرعت امکان پذیر نیست. اما شما می‌توانید با فشردن کلمه اسنپ در بالای صفحه برنامه خود، شانس خود را برای ارتباط با شرکت امتحان کنید.

اگر آن‌قدر خوش‌شانس نیستید، در برنامه خود و در قسمت سفر مربوطه، درخواست پشتیبانی خود را نوشته و ارسال کنید. معمولاً پاسخ شما از طریق همان برنامه رانندگان ارسال خواهد شد.

برای موارد مشکل‌تر می‌توانید به دفاتر خدماتی اسنپ در نشانی‌های زیر مراجعه نمایید:
  • تهران، خیابان گاندی جنوبی، خیابان هفده، پلاک ۲۷
  • اصفهان، خیابان وحید، حدفاصل پل وحید و چهارراه خاقانی، ساختمان امین، طبقه دو، واحد
  • کرج، چهارراه هفت‌تیر، بلوار دانش‌آموز، روبروی بیمارستان قائم، پلاک ۸۳۰، ساختمان احسان، طبقه یک

توجه! از آنجا که برخی سیستم های پشتیبانی بصورت خودرکار و بر اساس کلمات ارسالی اقدام به ارسال پاسخ های برنامه ریزی شده میکنند ، امکان دارد که در بعضی اوقات پاسخ ارسالی دقیقا منطبق بر درخواست و یا پرسش شما نباشد، لذا تا حصول نتیجه دست از تلاش بر ندارید.


برخی موارد که باید در نظر داشته باشید...

  • حتما شرایط بیمه خود را مجدد بررسی کنید تا مطمئن شوید بر اساس شغلتان حوادث را به خوبی پوشش خواهد داد.
  • اسنپ بصورت مداوم تغییراتی در برخی ویژگی های برنامه مخصوص رانندگان و مخصوص مسافران می دهد. برای همین ممکن است برخی امکانات برای شما فعال نباشد، در صورتیکه شاید برای دیگری فعال باشد.