تاثیر موسیقی در اسنپ

شروع موضوع توسط SnappDriver ‏25 ژوئن 2017 در انجمن مشورت و راهنمایی

1. SnappDriver

SnappDriver Member

سلام بچه‌ها

من عقیده دارم که موسیقی حداقل دو تأثیر مهم در حوزه رانندگی داره، مخصوص برای ماها که در اسنپ کار می‌کنیم و بیشتر ساعات روز در حال رانندگی هستیم.

یک اینکه با تأثیر نامحسوس روی نحوه رانندگی، درنهایت میزان ایمنی ما و سرنشینان رو تعیین میکنه مثلاً تفاوت بین رانندگی هنگام گوش کردن به یه موزیک آروم در مقابل رانندگی در هنگام شنیدن یک موسیقی خشن.

دوم اینکه تعیین‌کننده میزان لذتی است که راننده از شغل خود و مسافر اسنپ از حضور در خودرو کسب میکنه، شرکت اسنپ هم که میگه موسیقی ملایم پخش‌کنیم، اما خیلی جزییاتی هست که وجود داره و باید اونا رو دونست و باهم تبادل‌نظر کنیم، مثلاً چه سبک موسیقی، با کلام و یا بی‌کلام؟

اصلاً چه سبک موسیقی برای هر مسافر پخش‌کنیم، من خودم به‌شخصه چند بار سرویس اسنپ که انجام دادم با نظرات متفاوتی در خصوص یه سبک واحد موسیقی روبرو شدم، برخی گفتند که اون موسیقی رو دوست ندارند و غمگینشون میکنه و در مقابل چند مسافر دیگه گفتند خیلی هم خوبه و به ما خیلی آرامش داد.

فکر کنم بهتره راجع به این مسائل تبادل‌نظر کنیم تا ازین سردرگمی در بیاییم.

کسی هم موسیقی داره که دیده بازخورد خیلی خوبی داشته اینجا معرفی کنه.

AK.leader از این پست تشکر کرده است.
  2. اسنپ یار کرج

من خودم سر همین قضیه یه 206 تیپ 5 که خودم از پارکینگ ارج ایران‌خودرو سال 84 آورده بودمش بیرون سال 87 نابودش کردم! در حال گوش دادن به یه آهنگ رپ با صدای بلند بودم که با گارد ریل و تیر برق برخورد و چپ کردن بعدش و در آخر هم زدم به یه موتورسیکلت! سرعت 170 کیلومتر در ساعت درحالی‌که 1 دقیقه قبل سرعتم 90 تا بیشتر نبود که هایده داشت پخش می‌شد!

3. اسنپ رز

اسنپ رز Member

:D:D:D:D:D

منم موسیقی دوست دارم

4. AK.leader

AK.leader New Member

بنظر من،
    پخش موسیقی بی کلام کلاسیک، با رعاین میزان صدای متوسط رو به کم، میتونه تاثیر خوبی هم رو راننده و هم ایجاد آرامش برای مسافر داشته باشه.

مسعودخوشبخت از این پست تشکر کرده است.
  5. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

سلام. موافقم.
    کلأ گوش فرا دادن به موسیقی برای رفع استرس و تنش زدایی همیشه و همه جا از طرف اساتید سفارش شده.. و فلسفه ساخت موزیک و ترانه نیز بر پایه شادمانی. نیایش و استراحت روح و جسم بوده و هست. و صدالبته که موسیقی‌های کلاسیک که با اصول و انتخاب نت‌های از پیش برنامه‌ریزی شده و در سطح پروفشنـــال ساخته شده‌اند؛ تأثير بهتری بجا خواهند گذاشت.

6. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

به قول معروف که میگه هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد... موسیقی هم برای هر موقعیتی متفاوته. مثلأ زمان صبح تا ظهر خیلیها موسیقی پرانرژی گوش میدن و ظهر تا عصر معمولأ سکوت یا موسیقی با دیکلمه‌های شعرنو و عصرها موسیقی عاشقانه یا بقول معروف رمانتیک.. حالا شما بگید.. شبها چی می‌چسبه؟

7. iEmami

iEmami New Member

پیشنهاد میکنم همه جور موسیقی در ماشین داشته باشید، تجربه بهم ثابت کرده:
    مسن= رادیو
    سن بالا= ایرانی قدیمی
    میانسال=خارجی ملایم
    جوان= انرژیک
    میپسندند

8. rezahasibi

rezahasibi Member

موافقم

9. rezahasibi