ترافیک شدید اين روزها و کاهش درآمد

Sep 20, 2017
16
11
3
#1
سلام

در روزهای اخیر با توجه به افزایش عجیب و غریب ترافیک یک مشکل برای من به کرات داره رخ میده لطفا اگر دوستان و یا مدیران محترم چاره ای برای آن سراغ دارند لطفا راهنمایی کنند.

موضوع این است که در برخی مسير ها مدت زمان سفر به طرز عجیب و غریبی افزایش پیدا کرده که علت اصلی آن هم ترافیک های شدید این روزهای تهران می باشد. برای مثال اخیرا مسافری از فرمانيه برای سعادت آباد داشتم که مدت زمان متعادل اين سفر (با احتساب ترافیک عادی) حدود 35 تا 40 دقیقه برآورد میشه و مبلغ اعلام شده اسنپ حدود 14 تومان بوده است. در صورتی که اینجانب همین مسیر را در روز دوشنبه هفته جاری در مدت زمان 1 ساعت و 50 دقیقه طی کردم.
اين مسئله به کرات در روزهای گذشته تکرار می شود (شریعتی همت تا گاندی 50 دقیقه طي شد مبلغ 9000 تومان! و....)

از اونجا که این موضوع باعث کاهش درآمد شده مورد را به شرکت اعلام کردم و پاسخ بدين شرح بود که در چنین مواردی قبل از پیاده شدن مسافر اعلام کنید تا اصلاح مبلغ انجام بشه در حالی که در مرتبه بعدی که این مشکل وجود آمد پس از تماس با شرکت به من اعلام شد که کاری نمیتونیم انجام بدیم!

لطفا اگر کسی تجربه مشابه و یا راهکاری داره لطفا بگه...
 
Dec 11, 2017
19
7
3
#2
سلام تنها کاری که میشه کرد اینه که ادم اطلاعات ترافیکیش رو ببره بالا یعنی بدونه کدوم مسیرها کی ترافیکه اون سفر رو قبول نکنه و بیخیالش بشه.