تعمیر جاروبرقی آ اِ گ – الکترولوکس

شروع موضوع توسط ghaemservice ‏12 فوریه 2018 در انجمن سایر مباحث

 1. ghaemservice

  ghaemservice New Member

  تاریخ عضویت:
  ‏12 فوریه 2018
  ارسال ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  شرکت آ ا ِ گ در ابتدا تولید کننده تجهیزات الکتریکی در آلمان بود که در سال 1883 در برلین تأسیس شد. پس از جنگ جهانی دوم ، دفتر مرکزی آن به فرانکفورت منزل منتقل شد.
  آ ا ِ گ در دهه 1920 به عنوان تامین کننده جهانی در زمینه دانش فنی و تجهیزات الکتریکی تبدیل شد. به عنوان مثال، در سال 1923، اکثر مواد ضروری را به همراه یک تیم ازمهندسان ، برای نظارت بر نیروی برق فلسطین که تحت حکومت بریتانیا بود تامین کرد. شما می توانید نظافت و زیبایی را با استفاده از جارو برقی AEG به خانه خود بیاورید. این جاروبرقی ها ، دارای مکش قدرتمند و دوام طولانی هستند. بنابراین شما می توانید همه چیز منزل خود را بدون عیب و نقص ، نظافت و تمیز کنید و از داشتن یک خانه سالم و زیبا لذت ببرید. Electrolux در نیمه اول قرن بیستم گسترش یافت و با تعدادی از نخستین اختراعات در مهندسی برق توانست شناخته می شود ، در طی همین مدت وارد بازار خودرو و هواپیما نیز شد و در این زمان ، تجهیزات الکتریکی برای راه آهن نیز تولید کرد.
  هم اکنون دو شرکت آ ا ِگ و الکترولوکس با هم تلفیق شده اند. لوازم تولید شده توسط شرکت الکترولوکس همواره با هدف شیرین تر، لذت بخش تر و پایدار تر کردن زندگی برای مشتریان تولید می شوند.شرکت الکترولوکس یک شرکت ، مشتری مدار است. الکترولوکس یک رهبر جهانی در زمینه تولید لوازم خانگی برای استفاده حرفه ای است و هر سال بیش از 40 میلیون محصول به مشتریان در بیش از 150 بازار جهانی ارائه می دهد. این شرکت برای پاسخگویی به نیازهای واقعی مصرف کنندگان همواره در حال تلاش است. محصولات الکترولوکس شامل جارو برقی و .. می باشند و تحت مارک های معروفی مانند : Electrolux ، AEG، Eureka و Frigidaire فروخته می شود. چشم انداز Electrolux تبدیل شدن به رهبر جهان در زمینه ایجاد زندگی آسان تر و لذت بخش تر به کمک لوازم خانگی” است. توسعه محصولاتی با کیفیت بالا، طراحی عالی و داشتن پشتیبانی حرفه ای ، برتری شرکت الکترولوکس برای دستیابی به موقعیت بالاتر در بازار است.

  شما عزیزان در هر کجایی از تهران که باشید می توانید ، برای تعمیر جاروبرقی های خود با برندهای بوش و آ ا ِ گ – الکترولوس ، با تعمیرگاه لوازم خانگی قائم تماس حاصل فرمایید.همکاران ما ، در اسرع وقت تعمیرکار حرفه ای را به مکان شما اعزام خواهند کرد.

  تعمیر جاروبرقی-http://ghaemservice.com

  [​IMG]