تمدید قسطی بیمه با تسهیلات اسنپ

شروع موضوع توسط راننده اسنپ تهران ‏17 ژوئن 2017 در انجمن بیمه

1. راننده اسنپ تهران

برای تمدید قسطی بیمه خودروتون میتونین از تسهیلات اسنپ استفاده کنین.

اسنپ با همکاری بیمه سامان شرایطی رو مهیا کرده تا راننده های اسنپ بتونن، بیمه شخص ثالث خودروشون را با شرایط اقساطی تمدید کنند.

اگر دو هفته تا انقضای بیمه وقت دارین، میتونین کلمه "بیمه ثالث" را به شماره ۱۰۰۰۵۵۰ پیامک کنید تا درخواست شما تا پایان ماه توسط کارشناسان اسنپ بررسی بشه و در صورت واجد شرایط بودن، برای دریافت معرفی نامه از سوی اسنپ با شما تماس میگیرند.

حالا شرایط چی هست ؟

انجام ماهانه ۵۰ سفر اسنپی طی ۳ ماه متوالی ، یعنی دو سه ماه میانگین روزی 2 تا سفر انجام بدین.

توجه داشته باشید که تسهیلات ویژه هم‌راهان اسنپ فقط با معرفی اسنپ به بیمه سامان امکان پذیره و معرفی نامه فقط برای خودرو ثبت شده در اسنپ صادر می‌شه.

اما تسهیلات بیمه شخص ثالث بیمه سامان ویژه رانندگان اسنپ چی هست؟

۴۰% پیش پرداخت نقدی و ۴ قسط متوالی به صورت چک و در صورت عدم داشتن چک، ۵۰% پیش پرداخت نقدی و ۳ قسط

بقیش که تو ادامه مینویسم مثل بقیه بیمه ها هست و جزو تسهیلات اسنپ حساب نمیشه.

تخفیف سالانه ۲.۵% طبق قوانین بیمه مرکزی

در صورتی که خودرو در طول مدت بیمه یک ساله از محل بیمه‌نامه خسارتی دریافت ننموده باشد مشمول تخفیفات ذیل خواهد شد:

سال اول تمدید ۱۰%

سال دوم تمدید ۱۵%

سال سوم تمدید ۲۰%

سال چهارم تمدید ۳۰%

سال پنجم تمدید ۴۰%

سال ششم تمدید ۵۰%

سال هفتم تمدید ۶۰%

سال هشتم تمدید ۷۰%

2. اسنپ رز

اسنپ رز Member

اینطور که معلومه تسهیلات خاصی نیست، همه جا این تخفیفا رو میذارن

Reza.mirpanj و مسعودخوشبخت از این پست تشکر کرده اند.
  3. Reza Eazazi

Reza Eazazi New Member

سلام ادرس بیمه رو هم لطف کنید

4. Reza Eazazi

Reza Eazazi New Member

سلام میرزای شیرازی نهم پلاک۲۸طبقه۵خانم شامی

5. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

سلام. هیچ تسهیلات ویژه‌ای در کار نیست.
    بیمه ایران و یا البرز و آسیا که در بازپرداخت خسارت و تعداد شعبات باهم رقابت دارند و خیلی معروفند تسهیلات بهتری دارند..
    من روز سه شنبه ۹۶/۹/۲۱ به بیمه سامان شعبه خ وزراء خیابان نهم مراجعه کردم.. برای دریافت و تمدید شخص ثالث می‌گفتن باید ماشینو ببینند. آخه حداقل درخواست تمدید که اینهمه ناز و ادا نمیخواد.. هیچ شعبه دیگه‌ای ماشینتو کارشناسی نمی‌کنه.. منم که پلاکم زوج بود و نمی‌تونستم ماشینمو بیارم تو طرح زوج و فرد.. ولی با این طرز برخورد اگه ماشینم هم در دسترس بود, با سامان بیمه‌ش نمی‌کردم!
    امروز میرم بیمه ایران و تمدیدش میکنم.
    شرایطی که ایران تلفنی گفت؛
    ۱- گرفتن یک چک به مبلغ مجموع اقساط که سه قسطه
    ۲- پیش‌پرداخت ۵۰% مبلع بیمه
    ۳- تو محاسبه بیمه هم متوجه شدم ۵۰ هزار کمنر از حداکثر مبالغی که بیمه‌ها می‌تونن دریافت کنند را تخفیف داده..
    جدا از اینکه شرایط بازپرداخت خسارت و سابقه‌ی کاری و تعداد شعبات این بیمه نسبت به سامان خیلی سرتره..
    من میگم که قبل از انجام کار, با یکی دوجا دیگه مشورت کنید. خودتون به وضوح اختلافو می‌بینید

Reza.mirpanj از این پست تشکر کرده است.
  6. srezat

srezat New Member

من تو آسیا بیمه کردم 30 درصد نقد بقیه اقساط 6 ماهه با 8% تخفیف

7. Reza.mirpanj

Reza.mirpanj Member

عزیزان تسهیلات کدومه اسنپ برای اضافه کردن به درامدش به این داستان وارد شده و بابت هر ماشین که به بیمه معرفی میکنه اسکونت و پول میگیره از شرکت بیمه و الا دلش برا ما نسوخته یکی نیست بگه نمیخاد به فکر ما باشی اگه واقعا کارت درست بود کرایه ها رو اندازه واقعی براورد میکردی و برای رقابت از حق ما مایه نمیگذاشتی