داستان درست کردن بسته‌های هدیه برای مسافر اسنپ

شروع موضوع توسط Amiri_Snapp ‏15 ژوئن 2017 در انجمن تجارب و خاطره‌ها

1. Amiri_Snapp

Amiri_Snapp Member

چیزی که من درباره مردم فراگرفتم اینِ که همه عاشق چیزای مجانی هستند. من وقتی شروع کردم به دادن بطری‌های کوچک آب به مسافرای اسنپ دیدم که امتیازهای من بیشتر شد. ناگهان یک لامپ تو سر من روشن شد و من فکر کردم باید شروع به دادن چیزای واقعاً خاص به اونها کنم.

این شگفت انگیز است که چقدر چیزهایی رایگان دور و برمون هست که شما می‌توانید برای ساختن یک کیسه هدیه کوچیک پیدا کنید، البته اگر خلاق باشید. من شروع کردم به بریدن کوپن های تخفیف که تو مجله‌ها هست، یا بلیط های تخفیف دار تاتر و سینما، یه عالمه آبنبات که کسی توی خونه مصرف نمیکنه و بی استفاده مونده، البته خراب نباشند. همسر سابقم و بچه هام کلی خرت و پرت توی خونه جا گذاشتن وقتی که داشتن از این خونه می‌رفتند. اما اونها دور انداختی نبودن.

تا حالا من حدود 35 کیسه کوچیک رو با این خرده ریزای کوچک پر کردم، که شامل همه چیز، از آهنرباهای تزیینی یخچال، آدامس آب نبات، کوپن، بسته کوچیک دستمال مرطوب، خودکار، مداد، ماژیک، ضدعفونی کننده دست، دهانشویه (تعداد زیادی از این‌ها رو در هتل‌ها بهتون میدن)، و خیلی چیزهای دیگه. منظورمو گرفتید؟

من سعی می‌کنم کیسه‌ها رو تناسب به سن، جنس به مسافرای اسنپ هدیه بدم. مثلاً اگه مسافر بگه بچه کوچیک داره من یه بسته‌ای بهش میدم که توش یه اسباب کوچیک ازینایی که توی تخم مرغ شانسی هست رو میدم.

من متوجه شدم که لازم نیست مقدار زیادی در این رابطه هزینه کنید. مردم وقتی چیزی رایگان دریافت می‌کنند که مورد انتظارشون نیست ، فقط قدردانی می‌کنند.

اولین بسته هدیه خودم رو شب گذشته دادم، و دیدن صورت شاد مسافرم بسیار برام ارزشمند بود! اون پرسید که این چیه؟

منم گفتم: یه چیز مخصوص، به‌زودی می‌فهمید و زمانی که داشتم از محل پیداه کردن مسافر دور می‌شدن یه لبخند به او زدم.

اینکار ضمن اینکه حس فوق العاده ای به من خواهد داد، البته که باعث میشه یه 5 ستاره کامل هم از مسافر بگیرم!

Emir، Asi، kfotovat و 4 نفر دیگر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. اسنپ لوکس

امیری عزیز،
    من هم موافقم، اصلا هدیه دادن خوب هست! :)

3. اسنپ یار کرج

سلام بچه ها
    من تازگی ها شروع کردم به دادن بطری آب معدنی، میرم از فروشگاههای زنجیره ای میخرم یه باکس، برای ستاره هم نیست، ثواب داره، البته تو ماه رمضون که بعد از افطار میدم، روز اول گذاشتم تو صندلی عقب تو یه جای مخصوص و روش نوشتم که برای مسافر اسنپ هست، گفتم هرکی روزه است بر نمیداره، اما دیدم اشتباهه و شاید یکی روزه باشه. برای همین فعلا برداشتم تا بعد از ماه رمضون.

kfotovat از این پست تشکر کرده است.
  4. اسنپ رز

اسنپ رز Member

بعید میدونم من هدیه بدم، مگر اینکه یه دختر کوچولو سوار اسنپ رز بشه، وگرنه بیام به زن و مرد گنده هدیه بدم که چی بشه؟:p

مسعودخوشبخت از این پست تشکر کرده است.
  5. kfotovat

kfotovat New Member

6. kfotovat

kfotovat New Member

یسیار کار ارزنده ایی است باید همه همکاران دادن هدایای کوچک را که ارزش معنوی زیادی دارند ادامه بدهند

7. Nazari

Nazari Member

این عکس برای ایران نیست اما از یکی ماشین هایی هست که تو سرویس هایی مثل اسنپ کار میکنند

gifts.jpg

Emir از این پست تشکر کرده است.
  8. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

منم با شما موافقم.. حالا اگه یه بچه مؤدب و تودل برو باشه یه حرفی.. اونم اگه خونواده‌ش قبول کنن. آخه این روزا مردم خیلی سخت به هم اعتماد میکنن. یه وقت فکر میکنن میخوایم مسمومشون کنیم

9. مسعودخوشبخت

گوش پاک
    ‌گوش پاک‌کنش خیلی جالبه. تصور کن تو ماشین مسافر ازتون گوش پاک‌کن بخواد.. بعد دست بکنی تو جعبه هدیه‌هات بهش بدی.. احتمالأ طرف خشکش میزنه!!!

10. Reza.mirpanj

Reza.mirpanj Member

ببین هدیه دادن خب قشنگه ولی مثلا من که به زن و بچه ،، خواهر برادر ،، پدر مادرم هدیه نمیدم بیام همچین حرکتی کنم خب تابلو که دلیلش چیه ، از هر صد نفر هم نود و نه درصد میگن طرف برا امتیاز ببین چیکار میکنه اون یکنفر هم که نمیگه برا امتیاز هست کلا" اسنپ رو میزاره کنار فکر میکنه منظور یا فکری بد داشتی بهش، بنظر بنده حقیر هر چیزی جای خودش رو داره این کار شان و پرستیژ ادم رو پایین میاره من ادم مغروری نیستم من واقعا به مسافر احترام میدارم بطوری که حتی یکنفر هم نمیتونم پیدا کنی از برخورد من ناراضی باشه ولی هیچ وقت همچین حرکتی نمیکنم هدیه بدم به مسافر اگر کسی واقعا برا امتیاز این کار رو میکنه مطمئن باشه همون اخلاق خوش و برخورد خوب همراه با لبخند بهترین هدیه برا مسافر هست .در اخر عذر میخوام که نظرم رو رک گفتم

مسعودخوشبخت از این پست تشکر کرده است.
  11. مسعودخوشبخت

آره... کاملأ موافقم.. کجای دنیا رسمه که راننده تاکسی به مسافر هدیه بده. چه برسه به اینکه تو کشوری زندگی کنی که به بچه‌هاشون یاد میدن؛ از دست غریبه‌ها چیزی نگیرین.. درسته پوئن مثبت گرفتن خوبه.. ولی در ازای چه کاری؟
    همین که خوش برخورد باشی, به حقوق مسافر احترام بذاری, لبخند بزنی و یا اینکه توهینی نکنی.. کفایت میکنه و مطمئنأ رضایت مشتری هم جلب شده. این کار نه فقط در شغل ما بلکه تو هرکاری جواب میده و نیازی به پرداخت رشوه نیست!
    برای خود من پیش آمده و عرض میکنم. یه مسافرو داشتم به مقصد می‌رسوندم, بین راه که تقریبأ آخرای مسیر بودیم, دوستشو تو مسیر دید و خواهش کرد توقف کنم و اون دوستشو هم سوار کنیم. منم لبخندی زدم.. با گفتن اختیار دارین تو اولین جای ممکن توقف کردم, دوستشو صدا کرده و راه افتادیم. مسیر که تغییر نکرده بود. معطلی هم نداشت. همین باعث میشه ذهنیت خوبی برای مسافر ایجاد بشه. و نه تنها از مسافرت با من رضایتش جلب شده.. حتی در کل برای شرکت تبلیغ مثبتی انجام شده و مسافر رغبت بیشتری برای ادامه سفرهاش با اسنپ خواهد داشت. مطمئنأ اسم منو به خاطر نخواهد آورد.. ولی در تبلیغ کلامیش وقتی داستانو تعریف میکنه, میگه اسنپ یه همچین برتری نسبت به دیگر مسافربری‌های درون‌شهری داره. من تجربه کار در آژانسو هم دارم و با شناختی که از راننده‌های تاکسی تلفنی دارم, می‌دونم که اکثریت راننده‌های آژانس از این کارها نمی‌کنند. و در طول مسیر فقط به فکر اینند که سریع به دفتر برگردند تا مثلأ از فلان کس زودتر برسند و نوبتشون جلوتر بیافته..!
    خوش اخلاق باشیم.. مسافرو درک کنیم.. و بدون دلهره و دلشوره به مقصد برسونیم. مطمئن باشید امتیاز بالا هم نصیب‌مون میشه. بعضی مسافرها پرچونه‌اند.. در بحث باهاشون شریک بشید.. بعضی‌هاشون کم حرفند؛ شما هم به خلوتشون احترام بذارید و توی رویاهای خودشون تنهاشون بذارید و خیلی چیزهای دیگه که یقینأ شما بهتر از من می‌دونید و نیازی به ذکر تک تکشون نیست. اصول و اخلاق اجتماعی را رعایت کنید.. امتیازو گرفتین.. به همین راحتی.

#11 مسعودخوشبخت, ‏13 دسامبر 2017
    آخرین ویرایش: ‏13 دسامبر 2017
  12. iEmami

iEmami New Member

بنظرم شکلات، دستمال کاغذی و آب توی ماشین باشه و به درخواست مسافر بهش بدین خوبه، مخصوصا شکلات برای بچه ها.

13. Reza.mirpanj

Reza.mirpanj Member

بله بنظر من اگه به درخواست مسافر باشه خوبه