رانندگی در طول روز یا در طول شب؟ (مشارکت کنید)

شروع موضوع توسط اسنپ مَستر ‏9 ژوئن 2017 در انجمن پیشنهادات و انتقادات

?

کدام زمان را برای رانندگی ترجیح می‌دهید؟

1. فقط در طول روز

2. فقط در طول شب

3. هم روز و هم شب ، فرقی نداره

4. به دوستام یا فامیلام اجازه میدم که وقتی استراحت میکنم با ماشینم برای اسنپ/تپسی کار کنه!

اجازه دادن چند رای داده شده است.
نتایج نظرسنجی تنها پس از ثبت رای قابل مشاهده خواهند بود.
  1. اسنپ مَستر

عضو کادر مدیریت

بعضی وقت ها شرایط رانندگی در برخی زمان ها بهتره ، مسافران خوش اخلاق ترند، شرایط آب و هوایی خوبه ، انعام پرداخت میشه ، بدون مسافر نمیمونیم و هزار و یک فاکتور دیگه، زمان انتخابی شما چیه و چرا؟

2. SnappDriver

SnappDriver Member

سلام
    فکرکنم یک شب هم کافی است که مطمین بشی رانندگی اسنپ در شب خوب هست یا نه؟البته هر شهری متفاوت است. من 90٪ شب کار میکنم تو اسنپ، چون مثل خیلیا توی روز یه شغل دیگه دارم و اسنپ رو بعنوان شغل نیمه وقت انجام میدم.

3. Nazari

Nazari Member

درود به همه، من که شب رو خیلی خیلی برای اسنپ ترجیح می دهم، ترافیک کمتره، هوا تاریک، و هوا گرم نیست مثل روز. گرمای این روزها که طاقت فرساست!

4. اسنپ لوکس

سلام سلام،
    من فقط دوست دارم تو روز توی اسنپ کار کنم، زنم کلی نگران میشه شب بیرون باشم و فک میکنه الانه که یکی خفتم کنه:D:D:D:D

5. اسنپ یار کرج

تا حالا که روزها کار میکنم ، اما گاهی اوقات گرما حسابی کلافه کننده میشه، اما با کولر قابل تحمل تره!

6. اسنپ رز

اسنپ رز Member

من عمرا شب رانندگی کنم، اصلا میخوام ببینم خانمی هست تو اسنپ رز کار کنه و شب هم سرویس قبول کنه ؟ از کجا معلوم بریم تو یه کوچه خلوت و چه اتفاقی میفته ؟

7. باتلاق

باتلاق Member

سلام به همه همکاران

با اوضاع اجتماعی خرابی که الان داریم شب ها کار کردن کمی نگران کنندس، دوتا آدم درب و داغون به تور آدم بخوره ممکنه مشکلات خیلی زیادی درست بشه.

8. پورحسن

پورحسن New Member

سلام.
    اگه ممکنه مسیر های که ترافیک داره.در مورد کرایه:محبت کنید ترتیب اثر بدین.برای اینکه استهلاک ماشین در ترافیک خیلی زیاده

9. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

سلام.
    من از ساعت ۱۰ و ۱۱ صبح آنلاینم تا ۲,۵ ـ ۳ صبح:rolleyes:
    روز مسافرش خوبه.. عصر ترافیکه.. شب مسافرم کمه ولی همون یکی دوتا هم بی‌دردسر تو خلوتی, راحت میرسونم.
    فقط خدا به داد برسه اگه یه زن سن بالا باشه:( و تازه کار با گوشی‌های اندرویدو یاد گرفته باشه.. آخرش هم آدرس مقصدو چهار محل اونورتر انتخاب کرده و بخواد چهار محل اینورتر پیاده‌شه:)
    در کل؛ تو روز تا قبل از ساعت ۵ خوب بوده فعلأ. (بیشترین درآمد من)..

Reza.mirpanj از این پست تشکر کرده است.
  10. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

بازهم سلام.. امروز ۹۶/۹/۴
    جدیدأ عصرها کار میکنم تا دو و نیم, سه صبح.. به محض پیاده شدن مسافر و کلیک پایان سفر گوشیم داد میزنه؛ "اسنپ".. معمولأ دو سه ثانیه طول میکشه تا صفحه نمایش و رؤیت مسافر جدید, لودبشه و بیاد بالا (بعضی وقتا تا ده ثانیه هم زمان برده تا صفحه رو ببینم.. نمیدونم مشکل اینترنتیه یا نرم‌افزاری). یعنی بعضی شبا به خاطر اینکه یه خورده استراحت کنم, مجبور شدم اینترنتمو خاموش کنم.. آخه تا بخوام وارد صفحه اصلی بشم و از دسترس خارج بشم دوبار اسنپ صِدام کرده!!! برای همین نتمو خاموش میکنم تا بتونم سریع خارج‌شَم که لااقل یه چایی بخورم.
    و بعضی مواقع تو بعضی محله‌ها بوده که نیمساعت یا سه ربع ساعت منتظر موندم تا مسافر بعدی نصیبم بشه!!!
    با همه این تفاسیر, فرق نمیکنه شب باشه یا روز.. زمانِ افزایش نرخ باشه یا معمولی. مهم اینه که خسته نشی و اعصابت آروم باشه.. که هم از کارِت لذت ببری و هم کسب درآمد کرده باشی.. اختلاف قیمت در بیست سی هزار تومنه.. و این مقدار تفاوت قیمت ارزششو نداره که خسته بشی, قیافه عبوسی به خودت بگیری و یا خدای نکرده با مسافرت تندخویی کنی. یا خسته برگردی خونه و با اهل منزل تندمزاجی کنی و یا حوصله‌ای برای خوش و بش با اهل و عیال نداشته باشی!!!
    در نهایت این خودتی که ضرر خواهی کرد... همه اینها گذراست... زندگی چه تلخ و چه شیرین در حال گذشتنه... سعی کنیم در طول مسیر خوش بگذرونیم.

" پول درآوردن برای زندگی کردن بهتراست از؛ زندگی کردن برای پول درآوردن".

#10 مسعودخوشبخت, ‏25 نوامبر 2017
    آخرین ویرایش: ‏25 نوامبر 2017
    باتلاق از این پست تشکر کرده است.
  11. Reza.mirpanj

Reza.mirpanj Member

اگه میخوای خوب کارکنی طول روز خوبه ازساعت 7صبح به بعد شب مسافر خیلی کمتره خوب طبیعی هم هست