راهنمایی راجع برنامه اسنپ راننده

شروع موضوع توسط Infoxcal ‏2 ژوئن 2018 در انجمن مشورت و راهنمایی

1. Infoxcal

Infoxcal New Member

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید
    اول این که بعضی وقتا که درخواست سرویس میاد رچه قدر رو دکمه قبول درخواست میزنم عمل نمی کنه و همین جوری وقتش میگذره و سفر میپره . اشکال از گوشی منه یا برنامه ؟

دوم این که به من از شرکت گفتن درخواست سرویس برا راننده ها بر اساس اولویت امتیاز و فلان هست و ربطی به زود قبول کردن نداره ولی بعضی وقتا درخواست میاد تا قبول بزنم مینویسه راننده دیگری قبول کرد . همون لحظه اولم قبول میکنم ولی نمیشه . این چیه داستانش؟

2. Reza.mirpanj

Reza.mirpanj Member

مورد اول به احتمال زیاد از گوشی باشه مثل هنگ کردن که هر چقدر میزنی عمل نمیکنه به هر حال بنظر من یکبار اسنپ رو حذف کن دوبار نصب کن امکان داره از نسخه جدید یا بروز استفاده نمیکنی
    مورد بعدی امتیاز ها شاید بی تأثیر نباشه ولی کسی که نزدیکتر هست به مسافر و در حال حرکت هم هست اولین گزینه برای سیستم هست البته این نظر شخصی وتجربی من هست 'شما در نظر بگیرید بنفر نزدیک به مسافر پیشنهاد سفر داده میشه و مثلا هفت ثانیه فرصت میده وقتی به پنج ثانیه میرسه به نفر دوم پیام فرستاده میشه چون اکثران تو پنج ثانیه طرف تصمیمش رو گرفته قبول کنه یا نه ولی بعضی از موارد پیش میاد که تو لحظه اخر اون اولی قبول سفر رو میزنه اونوقته که میگه راننده دیگری قبول کرد .بخاطر سرعت اینترنت هم بعضی مواقع میشه همچین موردی

3. rezahasibi

rezahasibi Member

امتیاز و تعداد درخواستهای قبول شده در ارسال درخواست های بیشتر تاثیر داره