مسیریاب نشان جاگزینی مناسب برای ویز

شروع موضوع توسط M h 1988 ‏7 می 2018 در انجمن مشورت و راهنمایی

1. M h 1988

M h 1988 New Member

سلام و خسته نباشید .من پیشنهاد میکنم از کافه بازار برنامه نشان رو دانلود کنید حتما بسیار عالیست .امکانات ویز رو داره و تم کاربریشم شبیه هستش با توجه به اینکه برنامه نشان بسفارش سازمان ترافیک تهیه شده با توجه به ترافیک و مناطق طرح ترافیک و زوج و فرد مسیریابی میکنه همچنین دارای راهنمای مسیریابی سخنگو با صدای زن و مرد هستش .در هنگام جستجوی مسیر یا مکان بهتر از ویز هستش چراکه شما میتوانید از روی نقشه هم مبدا یا مقصد رو انتخاب کنید همچنین مکان هایی که جستجو میکنید مثل پمپ بنزین ⛽.بیمارستان.مساجد بانکها و لاغیر بسیار کامل هستند . حتما امتحان کنید ارزش داره چون واقعا کارامد هستش .امیدوارم کمکی کوچک در خصوص مشکل مسیریابی کرده باشم .☺

2. Reza.mirpanj

Reza.mirpanj Member

من دیروز نصب کردم این نشان رو من که راضی نبودم حداقل میتونم بگم کسی که با ویز وار کنه این برنامه نشان راضیش نمیکنه مسیر رو خیلی باریک و نا مشخص نشون میداد گویندش نامفهوم بیان میکرد در عمل اصلا تنظیمات نداره شما که تعریف کردین جسارتن یا از ویز استفاده نکردین و یا از سازنده های این برنامه هستید به نظر من اگه ویز رو ۱۰ در نظر بگیریم این برنامه نشان ۲ بیشتر نیست.

Ramin1980 و Hamed1234 از این پست تشکر کرده اند.