معرفی اسنپ کاران

شروع موضوع توسط اسنپ لوکس ‏17 ژوئن 2017 در انجمن همکاران

1. اسنپ لوکس

سلام، خوب اولین پست اینجا مال منه

من لهراسب هستم ، نزدیک به دو ساله که دارم اسنپ کار میکنم، لیسانس مدیریت مالی هستم و چون از محل کارم خوشم نمیومد اومدم بیرون و حالا تو اسنپ هستم.
    اینکه مجبور نیستم ساعات کاریم دست خودم باشه و رییس خودم هستم کلی حس خوب به من میده.
    الان هم با ماشین سمند سفید تو اسنپ کار میکنم.

باتلاق و alexgr1983 از این پست تشکر کرده اند.
  2. اسنپ رز

اسنپ رز Member

سلام به همگی، من اسنپ رز ام، اسم واقعمیو هم نمیگم :p :p ، دو روزیه که بچمو که ساعت 8 میذارم مهد تا ساعت 3 بعد از ظهر تو اسنپ رز کار میکنم و بعدش میرم دنبال بچم:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

مسعودخوشبخت، باتلاق و alexgr1983 از این ارسال تشکر کرده اند.
  3. باتلاق

باتلاق Member

سلام من هم م.د هستم! اسمم رو نمیگم چون اگر خانومم یه روزی بیاد این انجمن و متوجه بشه که در اسنپ کار می کنم دیگه خونه راهم نمیده! لیسانس مهندسی مکانیک دارم و به عنوان شغل دوم با اسنپ همکاری می کنم. معمولا 2 ساعت صبح و 3 ساعت هم بعد از ساعت کاریم (به صورت کاملا قاچاقی) فعالیت می کنم. به هر صورت با شرایط فعلی اقتصادی به نظرم کمک میشه برام...

(همه عالم برای دزدی، کار خلاف، فروش مواد مخدر و... مخفی کاری می کنن ولی من برای اینکه بتونم کار کنم درآمدم بیشتر بشه باید مخفی کاری کنم! به همسرم گفتم میخوام با اسنپ همکاری کنم ایشون فرمودن این کارو دوست ندارن! برای همین همش خدا خدا می کنم که یه موقع درخواست سفری رو قبول نکنم که همسرم و یا خانواده ایشون درخواست کرده باشند...):Do_O:D

Ramin.f، alexgr1983 و مسعودخوشبخت از این ارسال تشکر کرده اند.
  4. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

سلام.. منم مسعود هستم. رفتم یه ماشین روآ تروتمیز خریدم که بیام تو اسنپ کار کنم. اگر عمری بود قراره شنبه سیزدهم آبان مراحل ثبت‌نامو انجام بدم. رشته تحصیلیـــم عمران, ابنیه است.. تکنسین اجرایی هستم.. ولی به دلیل قراردادهای موقت و قراردادهای معین (فقط تا اتمام پروژه) با این شرکت و اون شرکت کار کردم و دوباره دنبال کار گشتم, خسته شدم.. تازه دستمزد درست و درمون هم که نمیدن.. برادرزاده‌ام دانشجوئه.. با ماشینش که می‌رفت سرکلاس و برمی‌گشت, تو اسنپ ثبت‌نام کرده و تو این رفت و برگشت‌هاش کار هم میکنه.. هم خرج دانشگاهشو درمیآره و هم هزینه‌های جوونیشو.. به منم پیشنهاد کرد. دارم میآم.
    قبلش هم که عضو انجمن شدم که از تجربیات اساتید فن استفاده کنم.. ریا نباشه یه چیزایی هم از اینجا یاد گرفتم.
    با تشکر از دوستـــــــان

باتلاق و alexgr1983 از این پست تشکر کرده اند.
  5. Amir

Amir Member

سلام.امیر هستم دانشجوی ارشد فن آوری اطلاعات
    (IT) شاغل در یک شرکت کامپیوتری با سمت کنترل بخش فنی و اسمبل با حقوق بسیار ناچیز و با اسنپ هم همکاری دارم
    برای کارمندی به دفتر مشهد اسنپ مراجعه کردم که قرار بود تا آخر اون هفته که اوایل شروع به کار اسنپ در مشهد بود اطلاع رسانی کنن. از اونجایی که احتمالشو کم می دونستم داخل اسنپ همراهان هم ثبت نام کردم
    به صورت پاره وقت چند ساعتی صبح تا قبل ساعت کاری اداری، چند ساعتیم آخر شب و بعد باشگاه
    بر اساس تایم کاری گذاشتم و برنامه ریزی مدیریت زمانی و هزینه ( افزایش نرخ کرایه ها در این ساعات) مشغول به فعالیت هستم البته به طور ۱۰۰ درصد قاچاقی
    خودرو ۲۰۶ اس دی
    با تشکر

#5 Amir, ‏18 نوامبر 2017
    آخرین ویرایش: ‏18 نوامبر 2017
    مسعودخوشبخت، باتلاق و alexgr1983 از این ارسال تشکر کرده اند.
  6. alexgr1983

alexgr1983 New Member

سلام دوستان
    آلکس هستم از هموطنان اقلیت ارمنی ماشینم پراید هستش البته قدیمی مدل 75 که چون کاملا سالمه مورد تایید قرار گرفت.امیدوارم بتونم با تلاش و کار ماشینمو عوض کنم
    امروز منم به اسنپ پیوستم
    البته هنوز شروع به کار نکردم چون سوالات زیادی در رابطه با نرم افزار ذهنمو مشغول کرده یه جورایی استرس دارم.
    امیدوارم با کمک شما من هم تو کار جدیدم پیشرفت کنم

Ramin.f، مسعودخوشبخت و باتلاق از این ارسال تشکر کرده اند.
  7. باتلاق

باتلاق Member

سلام خوش اومدی. اصلا نگران نباش هر سوالی بود من و دیگر دوستان در خدمتیم. تو ۴ ماه فعالیت تجربیات خوبی در زمینه برنامه و مسیر یاب و... پیدا کردم خلاصه در خدمتیم...

8. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

سلام.. مسعودم. خیلی خوش اومدی. هم به اسنپ و هم به جامعه کاربران اسنپ. منم مدت کوتاهیه که تو اسنپ مشغول بکار شدم. ولی مادرزاد راننده‌ام و عاشق فرمون و دور دور تو شهر و اگه کلِ عمرمو پشت فرمون بگذرونم, سیر نمیشم (-:
    در کل حمل مسافر کار سختی نیست. فقط به این فکر نکن که مسافرت غریبه‌ست.. فکر کن یه دوسته که با هم دارین دور میزنین و یا دوستتـــــــو داری به یه مقصدی میرسونی. اونوقت همه‌چی راحت‌تر به نظر میآد. البته خیلی هم با مسافرت صمیمی نشو! ((-':
    به قول دوستمون "باتلاق" ((خخخخخخخ با باتلاق هم دوست شدیم .. فقط مونده؛ کویرو کوه و شوره‌زار.. خخخخخخخ)) رو کمک ما هم حساب کن.

9. saeed

saeed New Member

سلام . من هم سعید هستم 25 سالمه. از اسفند 95 بصورت پاره وقت با پراید تو اسنپ فعالیتمو شروع کردم که اتفاقا خیلی روزای خوبی بود و خیلی درامدهای زیادی شب عید داشتم. شهریور امسال رفتم سربازی و از شهریور به بعد خیلی کم میتونم کار کنم و همش پادگانم. امیدوارم بتونم باز هم فعالیتم رو شروع کنم. فقط یه مشکلی که دارم اینه که قبلا خیلی درخواست بهم میومد ولی الان دیگه مثل قبل نیست. بنظر خودم چون اسنپ ماشین زیاد گرفته اینطوری شده.