میزان درامد اسنپ اکو بر بر اساس کیلومتر و ساعت

شروع موضوع توسط Redhat ‏3 سپتامبر 2017 در انجمن خودروها

1. Redhat

Redhat New Member

سلام و وقت بخیر به همکاران عزیز
    بنده اسنپ اکو هستم و در کرج روزانه بین 4 تا 5 ساعت در اسنپ رانندگی میکنم . طبق میانگینی که این چند وقته از عملکرد خودم زدم حدودا ساعتی 12 هزار تومان دریافتی دارم که حدود 35 درصد این مبلغ بابت کمیسیون 13 درصدی اسنپ و هزینه بنزین کسر میشه
    همچنین طبق کیلومتر مسافتی که طی میکنم هر کیلومتر برام 500 تومان درامد دارد .
    با جمع بندی موارد بالا اگر بنده 4 ساعت کار کنم حدود 100 کیلومتر راه رفتم و 50 تومان پول گرفتم که حدود 33 تومانش به من میرسه

سوالی که از دوستان دارم این هست که ایا میزان درامد ساعتی و کیلومتر طی شده برای شما نیز به همین حدود هست ؟

با سپاس

مسعودخوشبخت از این پست تشکر کرده است.
  2. مسعودخوشبخت

مسعودخوشبخت Active Member

سلام دوست گرامی.
    تا الآن فکر میکردم که فقط خودم تنهام وسواس محاسباتی دارم. ولی با توجه به صحبتهای شما می‌بینم تنها نیستم.
    خیلی خوبه که آدمی حساب درآمدها و خرجکردهاشو داشته باشه. دستمریزاد.
    من اسنپ تهران کار میکنم. حدود یکماه کاری دارم. و میانگین ساعت کاری من در روز ۶ ساعته.. کیلومترو یادداشت کردم ولی هنوز محاسبه نکردم. میانگین درآمدم هم یکصدهزار تومانه که این درآمد ناخالصه.. خالص باقیمانده با کسر فقط هزینه بنزین (بدون احتساب هزینه‌های شخصی و یا هزینه استهلاک و ...) مبلغ ۶۰هزار تومانه. حدسم بر اینه که پس از کسر کل هزینه‌ها مبلغ خالص به ۴۰ هزار برسه... که برای ۶ ساعت کاری تقریبأ حق‌الزحمه ۷هزاری در ساعت می‌باشد. اونم برابر با دستمزد یک دیپلمه با شغل کارمندی است(البته این خالص دریافتی اون کارمنده که هزینه‌هاش هنوز کسر نشده).
    با توجه به اینها که گغتم.. شغل معقولیه.. و درآمدش هم بدک نیست. فقط اعصاب پولادین میخواد که راننده‌های خوش‌دستِ خیابونو که نه حوصله دارن و نه صبورن و.. تحمل کنید.
    البته برای محاسبه واقعی؛ نوع خودرو.. میزان مصرف سوخت و عمر لوازم و قطعات خیلی تأثیر داره.
    باور کردنش شاید سخت باشه ولی اگر تحقیق کنید, ماشین با لاستیکهای خوب و موتور سالم که مثل ساعت کار میکنه, هزینه‌ها و استهلاک کمتری نسبت به خودرویی داره که بازدید و یا تعویض‌هاش به موقع انجام نشده و از قطعات و لوازم فرسوده استفاده میکنه.
    موفق باشید..

#2 مسعودخوشبخت, ‏13 دسامبر 2017
    آخرین ویرایش: ‏13 دسامبر 2017
  3. کامیاب

کامیاب New Member

درآمد اسنپ در کرج به همین صورته، من هم آمار کامل دارم.
    میخوام بدونم درآمد در تهران چقدره؟
    کسی میتونه پاسخ بده. ممنون میشم.

4. کامیاب

کامیاب New Member

البته من میخوام بدونم اونهایی که میگن درآمد ۵ یا ۹ میلیونی دارن چطوری به این درآمد میرسن.
    چون این آمار با درآمدهای بالا فاصله زیادی داره

5. alikh1360

alikh1360 New Member

بعید می دونم صحت داشته باشه به نظر صرفا جهت تبلیغاته

6. Reza.mirpanj

Reza.mirpanj Member

,شک نکن این درامد ها که میگن دروغ محضه حتی روزی دویست هزار صافی هم دروغ هست دلیل این دروغ سی درصدش برا تبلیغات هست هفتاد درصدش هم ببخشید گونده گوزی هست خیلی عذر میخوام واژه معدبانه پیدا نکردم که مثلا آره من بچه زرنگم فلانقدر درمیارم که بازم عذر میخوام گوه ناشتا میخورن بلانصبت