ویژگی‌های رانندگان باشخصیت اسنپ

#1
رانندگان باشخصیت اسنپ رو چطوری شناسایی کنیم؟

شخصیت هر نفر در همگی ابعاد زندگی نمود پیدا می‌کند، افراد باشخصیت نه‌تنها در محیط خانه و محل کار دارای بزرگ‌منشی هستند، بلکه در پشت فرمان هم متمایز هستند

۱. راهنما می‌زنند
آن‌قدر این کار را تکرار کرده‌اند که دیگر تبدیل به عادت شده. آن‌ها علاوه بر تغییر مسیر، برای تغییر لاین هم از راهنما استفاده ‌می‌کنند و هیچ‌وقت بی‌درنگ تغییر مسیر نمی‌دهند.

۲. بوق نمی‌زنند
از بوق برای حال و احوال‌پرسی و نشان دادن خشم استفاده نمی‌کنند، از این ابزار تنها در شرایط اضطراری، جهت آگاه‌سازی رانندگان و رهگذران بهره می‌برند.

۳. وسایل ضروری دارند
ابزارها ایمنی و ضروری را همیشه در خودروشان همراه دارند. از جک و لاستیک یدکی و کپسول آتش‌نشانی گرفته تا مواد خوراکی.

۴. فاصله‌ می‌گیرند
بااینکه دست‌فرمان خوبی دارند، ولی بااحتیاط رانندگی می‌کنند. آن‌ها فاصله‌ی مجاز با خودروی جلویی را رعایت می‌کنند و برایشان اهمیتی ندارد که بقیه دربارهٔ دست‌فرمانش چه اندیشه‌ای می‌کنند.

۵. حق تقدم را رعایت می‌کنند
کامل می‌ایستند تا عابران پیاده گذر کنند. هنگامی‌که چراغ قرمز می‌شود بافاصله از خط‌کشی عابر پیاده توقف می‌کنند. آن‌ها برای دیگر رانندگان احترام قائل می‌شوند.

۶. غیرمجاز نمی‌رانند
می‌دانند رعایت سرعت مجاز مایه آسایش خودشان می‌شود. با خیال آسوده و بی‌دغدغه می‌رانند و از لایی کشیدن در خیابان‌ها گریزان‌اند.

۷. نوربالا نمی‌زنند
عادت به‌کارگیری نوربالا را کشته‌اند. از نوربالا تنها برای آگاه‌سازی و در گذرگاه‌های تاریک (با رعایت مسافت‌ طولی خودروی روبه‌رو) استفاده می‌کنند. از نورافکن‌های پشت و جلو تنها در شرایط مه گرفتگی بهره می‌برند.

۸. شیفته پاکی هستند
همان‌طور که به سرووضع خودشان می‌رساند، به خودروشان هم اهمیت می‌دهند. بخش‌های فنی را به‌صورت دوره‌ای، بررسی و سرویس می‌کنند و خودروشان همیشه برق می‌زند! هیچ آشغالی به فضای شهر و خیابان پرتاب نمی‌کنند، چون محیط‌زیست را دوست دارند.

۹. منظم هستند
از پیش برای راهشان برنامه‌ریزی می‌کنند و اگر در ترافیک قرار بگیرند دستپاچه نمی‌شوند. با باک خالی نمی‌رانند و هیچ زمانی با دبه‌ی خالی در کنار خیابان نمی‌مانند!

۱۰. مسئولیت‌پذیر هستند
اگر جریمه شوند، اشتباه خودشان را می‌پذیرند و با پلیس وارد چانی زنی نمی‌شوند. آن‌ها متعهد هستند تا رفتارهای نادرست خود را شناسایی کنند و هرگز انجام ندهند.

شما هم اگر ویژگی دیگری میشناسید، بگید تا اضافه کنم