پیک موتوری اسنپ تهران Snapp Box

شروع موضوع توسط اسنپ یار کرج ‏13 ژوئن 2017 در انجمن اسنپ تهران

1. اسنپ یار کرج

بنابر خبرها دریافتی، اسنپ خدمات تازه ارسال بسته را نیز هم‌اینک به‌صورت ویژه در شهر تهران راه‌اندازی خواهد کرد. به همین منظور نام‌نویسی از کسانی که می‌توانند به‌عنوان پیک موتورسوار با اسنپ همراه باشند آغازشده است، خود یا آشنایانتان می‌توانید برای نام‌نویسی از ساعت 9 صبح تا 21 شب به نشانی زیر مراجعه کنید.

تهران ، بلوار افریقا، خیابان عاطفی غربی، خیابان مهرداد پلاک 1 درب پارکینگ

مدارک لازم جهت نام‌نویسی:

اصل شناسنامه و کارت ملی – مدارک موتورسیکلت شامل کارت موتور و بیمه

آگاهی داشته باشید کسانی که به‌عنوان راننده نام‌نویسی کرده‌اند، به‌صورت هم‌زمان مجاز به فعالیت در پیک موتوری اسنپ نمی‌باشند.

saman1، اسنپ لوکس و اسنپ مَستر از این ارسال تشکر کرده اند.
  2. اسنپ مَستر

عضو کادر مدیریت

ثبت نام به عنوان پیک موتور سوار اسنپ Snapp box، امروز پنجشنبه (۲۵ خرداد 1396) و همچنین فردا جمعه (۲۶ خرداد 1396) از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب، با مراجعه به نشانی زیر امکان پذیر است.

تهران، بلوار آفریقا، خیابان عاطفی غربی، خیابان مهرداد، پلاک ۱، درب پارکینگ.

3. اسنپ لوکس

من به چند تا از دوستام گفتم و رفتند، بکیشون هم تازه اومده تو این انجمن، سوال دارین بپرسین

4. اسنپ مَستر

عضو کادر مدیریت

توجه توجه

با توجه به تغییر آدرس دفتر ثبت‌نام "اسنپ باکس"، لطفا به منظور معرفی دوستان و آشنایانتون به عنوان پیک موتور سوار آدرس پایین رو در اختیارشون قرار بدید:

مراجعه به آدرس زیر، از ساعت 9 صبح الی 21 شب:

تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از مرزداران، کوچه بی نظیر (سادات)، پلاک 19(مجتمع تجاری اداری امین)، طبقه همکف

مدارک لازم جهت ثبت‌ نام:

اصل شناسنامه و کارت ملی – مدارک موتور سیکلت شامل کارت موتور و بیمه

✅ به خاطر داشته باشید شما عزیزان به عنوان راننده، قادر به فعالیت با این سرویس نمی‌باشید.

5. محمد حیدری

محمد حیدری New Member

سلام من چند ماهی تا امروز با ماشین عضو اسنپ بودم،با توجه به اینکه ماشین مال خودم نبودم ،صاحب ماشین امروز ماشینشو گرفت و منم مجبور شدم برم انصراف بدم از اسنپ ماشین،بعدش رفتم اسنپ باکس برا ثبت نام که ثبت نامم نکرد و گفت امکانش نیست و منم پرسیدم چرا که جوابی ندادن و گفتن قانونه،یه سوال دارم با توجه به اینکه من تا الان تو اسنپ بودم و ازمن محیطش راضی بودم دوست دارم دوباره با این شرکت به نوعی دیگه همکاری کنم،آیا این انصافه که من بیکار بشم تو این وضعیت بد اقتصادی ؟من براحتی میتونم با شرکت پیک دیگه ای کار کنم اما اصلا دلم نمیخواد بشه،آیا شما مایلین من جذب جایی دیگه بشم در حالی که تا الان هیچ مشکلی نداشتم ؟ببخشید طولانی شد،متشکرم